OFERTA DLA KLIENTA KOMERCYJNEGO | 6 zmysł
15477
page-template-default,page,page-id-15477,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

OFERTA DLA KLIENTA KOMERCYJNEGO

HOME STAGING DLA BIUR NIERUCHOMOŚCI

Oferta skierowana jest dla biur nieruchomości, w celu nawiązania współpracy, co pozwoli na poszerzenie wachlarza usług oferowanych Państwa klientom. Jeżeli nieruchomość długo się nie sprzedaje lub wynajmuje, mogą Państwo zaproponować usługę home- staging, którą wykonam dla Państwa, we współpracy z klientem. Razem z Państwem przeanalizuję również ogłoszenie nieruchomości, która zostanie poddana home- staging, aby dodatkowo zwiększyć atrakcyjność oferty.

Koszt i termin wykonania prac  uzależniony jest od stanu nieruchomości i ustalonego zakresu, budżetu którym dysponuje klient, a także preferowanej przez Państwa formy współpracy.

HOME STAGING DLA DEVELOPERÓW

Oferta skierowana jest dla developerów celem stworzenia mieszkania lub domu pokazowego. W przeciwieństwie do usług oferowanych przez biura projektowe, przy kreowaniu wnętrz pokazowych głównym zamierzeniem home staging nie jest pokazanie własnego warsztatu i gustu, ale spełnienie potrzeb grupy docelowej. Ważnym elementem marketingowym, jest również sama oferta sprzedażowa, którą wspólnie z Państwem przeanalizuję pod kątem przewidywanego profilu odbiorcy.
Wykreowane zgodnie z zasadami i technikami home staging wnętrza, są nie tylko atrakcyjne, ale funkcjonalne i użyteczne.

Koszt i termin wykonania prac  uzależniony jest od ustalonego zakresu oraz budżetu, którym Państwo dysponują.

STYLIZACJA OBIEKTÓW USŁUGOWYCH (hotele, restauracje, kawiarnie, centra odnowy, pracownie fryzur...)

Stylizacja nieruchomości pozwoli w szybki sposób na odświeżenie lokalu przy jak najmniejszych kosztach i z wykorzystaniem jak największej ilości posiadanych elementów wyposażenia wnętrza. Stylizacja nie polega na remoncie, ale na zbalansowaniu wnętrza, w którym klienci będą czuli się komfortowo.

Konsultacja ustna

Konsultacja ustna odbywa się w Państwa lokalu i polega na poddaniu nieruchomości analizie funkcjonalnej, estetycznej i technicznej pod kątem prowadzonej działalności.
Po przeprowadzonej rozmowie, otrzymają Państwo ode mnie wnioski oraz szereg zaleceń i sugestii, które pomogą nakreślić koncepcję stylizacji wnętrza.

Konsultacja jest odpłatna, a jej wysokość uzależniona od wielkości i rodzaju lokalu.

Realizacja stylizacji

Jeżeli omówione na konsultacji zalecenia nie pozwolą Państwu wdrożyć sugerowanej aranżacji samodzielnie, przeprowadzę dla Państwa stylizację końcową wraz

z zakupem ewentualnych, proponowanych materiałów.

Koszt i termin wykonania prac stylizacyjnych uzależniony jest od wielkości lokalu, ustalonego z Państwem zakresu oraz budżetu.

JEŻELI PROPONOWANA OFERTA NIE SPEŁNIA PAŃSTWA OCZEKIWAŃ I PREFERUJĄ PAŃSTWO INNE FORMY WSPÓŁPRACY, PROSZĘ O KONTAKT, JESTEM OTWARTA NA WSZELKIE PROPOZYCJE.