HOME STAGING | 6 zmysł
15456
page-template-default,page,page-id-15456,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

HOME STAGING

Metoda przygotowania „opakowania” i prezentacji nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, w taki sposób, aby nieruchomość sprzedała się lub wynajęła w jak najwyższej możliwej cenie i w jak najkrótszym czasie.

Home staging powinien być przede wszystkim dla sprzedawcy opłacalny, zatem nie polega on na generalnym remoncie, a na dobrze wdrożonych technikach dekoratorskich, marketingowych i prezentacyjnych przy nakładzie jak najniższych środków finansowych.

Celem usługi jest zdefiniowanie mocnych i słabych stron nieruchomości co spowoduje, iż wyróżni się ona spośród konkurencji i trafi do znacznie większego grona zdefiniowanych odbiorców, co znacząco zwiększy szanse jej sprzedaży.

Projekt wnętrz odzwierciedla osobisty styl życia właścicieli domu, natomiast home staging jest procesem nieco odwrotnym, polegającym na depersonalizacji i neutralizacji przestrzeni aby spodobała się jak największej liczbie odwiedzających. Potencjalny klient od pierwszej chwili powinien umieć sobie wyobrazić siebie, swoją rodzinę i swoje rzeczy w oglądanej nieruchomości.