OFERTA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO | 6 zmysł
15479
page-template-default,page,page-id-15479,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

OFERTA DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

HOME STAGING

Konsultacja ustna

Konsultacja ustna odbywa się w Państwa domu/mieszkaniu i polega na poddaniu nieruchomości analizie funkcjonalnej, estetycznej i technicznej. Przed przystąpieniem do analizy, jednym z najważniejszych aspektów jest zdefiniowanie potencjalnego klienta i sprawdzenie, czy nieruchomość została optymalnie przygotowana pod przewidywany profil nabywcy. Po przeprowadzonej analizie, otrzymają Państwo ode mnie wnioski oraz szereg zaleceń i sugestii.

Konsultacja jest odpłatna, a jej wysokość uzależniona od wielkości i rodzaju nieruchomości i trwa ok 2-3h. W mieszkaniu zaczyna się od 250 zł, natomiast w domu od 400 zł.

Raport pisemny

Raport pisemny jest rodzajem instrukcji dla klienta w celu samodzielnego wdrożenia zarekomendowanych, podczas konsultacji ustnej, zmian.

Jest to uszczegółowienie i podsumowanie wcześniejszego spotkania wraz z:

  • materiałem zdjęciowym
  • proponowaną kolorystyką
  • przykładowym kosztorysem prac, rekomendowanych mebli oraz akcesoriów dekoracyjnych, ze wskazaniem miejsca zakupu, które mieszczą się w określonym przez Państwa budżecie.
  • namiary na wykonawców

Koszt raportu obejmuje również wcześniejszą konsultację ustną i uzależniony jest od rodzaju nieruchomości. W mieszkaniu zaczyna się od 550 zł, natomiast w domu od 650 zł.

Realizacja i koordynacja prac home staging

Zakres wykonywanych prac związanych z realizacją home-staging uzależniony jest od stanu, w jakim znajduje się nieruchomość. Z reguły mamy głównie do czynienia z czterema przypadkami nieruchomości:

  • zagraconej zbyt dużą ilością niepotrzebnych, zepsutych przedmiotów
  • opuszczonej, w której nikt nie mieszka i jest pusta bądź częściowo umeblowana pozostałymi meblami
  • nowo wykończonej, ale nie umeblowanej
  • niedokończonej, czyli wystawionej na sprzedaż bez wykonania wszystkich prac wykończeniowych i dekoracyjnych

Bez względu na to, który przypadek opisuje Państwa nieruchomość, współpraca rozpoczyna się od konsultacji ustnej. Następnie ustalany jest zakres prac, koncepcja zmian, szacunkowy budżet  oraz wdrożenie zalecanych zmian.

Koszt i termin wykonania prac  uzależniony jest od stanu nieruchomości i ustalonego z Państwem zakresu oraz budżetu.

PROJEKT WNĘTRZ

Konsultacja ustna

Konsultacja ustna odbywa się w Państwa domu/mieszkaniu i polega na poddaniu nieruchomości analizie funkcjonalnej, estetycznej i technicznej pod kątem Państwa stylu i trybu życia. Po przeprowadzonej analizie, otrzymają Państwo ode mnie wnioski oraz szereg zaleceń i sugestii.

Konsultacja jest odpłatna, a jej wysokość uzależniona od wielkości, rodzaju nieruchomości i trwa ok 2-3h. W mieszkaniu zaczyna się od 250 zł, natomiast w domu od 400 zł.  Ceny dotyczą wszystkich pomieszczeń w nieruchomości i mogą zostać ustalone indywidualnie dla każdego pomieszczenia z osobna.

Układ funkcjonalny 2D

Po wykonaniu inwentaryzacji i dokumentacji zdjęciowej, zostają Państwu przedstawione trzy propozycje układów funkcjonalnych nieruchomości, w formie rzutów 2D, uwzględniające ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, instalacjach sanitarnych i elektrycznych. Każda z propozycji zostanie z Państwem omówiona, aby mogli Państwo wybrać wariant najbardziej odpowiedni dla swoich potrzeb.

Układ funkcjonalny 3D

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego 2D, w oparciu o wybrany rzut, zostaną Państwu przedstawione trzy propozycje aranżacji funkcjonalnej 3D w postaci ujęć perspektywicznych każdego pomieszczenia. Na tym etapie, nadal poruszamy się w konwencji linearnej czarno- białej, aby mogli się Państwo skoncentrować na formie

i funkcji, a nie na proponowanych kolorach i materiałach.

Wizualizacja pomieszczeń

Na podstawie wybranej formy, która wynikła z funkcji, zostały wyznaczone płaszczyzny, które należy wyeksponować, zróżnicować, podkreślić materiałem bądź kolorem. Zostaną Państwu przedstawione poglądowe wizualizacje, które będą bazą dla docelowej aranżacji wnętrza.

Lista materiałów

Na bazie poglądowej wizualizacji zostanie stworzona lista konkretnych materiałów, odpowiadających przyjętej koncepcji wraz z namiarem na dostawców.

Wizyty w sklepach

Jeżeli dostarczona lista materiałów nie pozwoli Państwu wdrożyć przyjętej aranżacji lub znaleźli Państwo inne materiały, ale nie są pewni czy ich rodzaj, styl, kolor

i wielkość będą odpowiednie dla wybranej koncepcji, wówczas odbędę z Państwem 3 wizyty w różnych sklepach. Przedstawię Państwu swoja opinię, zwrócić uwagę na wady i zalety produktu abyśmy wspólnie mogli się zastanowić nad zamianą materiałów by nadal komponowały się z resztą i tworzyły jedną całość.

Koordynacja realizacji

Współpraca i koordynacja prac podwykonawców oraz rozwiązywanie bieżących dylematów podczas remontu. W razie potrzeby, przygotowanie dodatkowych rysunków dla wykonawców, zestawienia mebli na wymiar.

Koszt i termin wykonania prac projektowych uzależniony jest od stanu nieruchomości i ustalonego z Państwem zakresu, terminu realizacji projektu oraz budżetu.

STYLIZACJA NIERUCHOMOŚCI

Konsultacja ustna

Konsultacja ustna odbywa się w Państwa domu/mieszkaniu i polega na poddaniu nieruchomości analizie funkcjonalnej, estetycznej i technicznej pod kątem Państwa stylu i trybu życia. Po przeprowadzonej rozmowie, otrzymają Państwo ode mnie wnioski oraz szereg zaleceń i sugestii, które pomogą nakreślić koncepcję stylizacji wnętrza.

Konsultacja jest odpłatna, a jej wysokość uzależniona od wielkości i rodzaju nieruchomości i trwa ok 2-3h. W mieszkaniu zaczyna się od 250 zł, natomiast w domu od 400 zł. Ceny dotyczą wszystkich pomieszczeń w nieruchomości i mogą zostać ustalone indywidualnie dla każdego pomieszczenia z osobna.

Lista materiałów

Na bazie przeprowadzonej konsultacji zostanie stworzona lista konkretnych materiałów, odpowiadających przyjętej koncepcji stylizacji wraz z namiarem na dostawców.

Realizacja stylizacji

Jeżeli dostarczona lista materiałów nie pozwoli Państwu wdrożyć sugerowanej aranżacji samodzielnie, przeprowadzę dla Państwa stylizację końcową wraz z zakupem ewentualnych, proponowanych materiałów.

Koszt i termin wykonania prac stylizacyjnych uzależniony jest od ustalonego z Państwem zakresu oraz budżetu.

DORADZTWO PRZY ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI

Jeżeli są Państwo na etapie poszukiwań, bądź już zakupu własnego mieszkania, czy to samodzielnie, czy też za pośrednictwem biura nieruchomości, ale brakuje Państwu obiektywnego spojrzenia na nieruchomość okiem wykwalifikowanego doradcy, to usługa zdecydowanie dla Państwa.

Doradztwo w formie konsultacji może odbyć się zarówno w formie spotkania lub drogą mailową. Na podstawie udostępnionych przez Państwa materiałów oraz oczekiwań, dokonam analizy funkcjonalnej nieruchomości, przedstawię szereg wniosków, zaleceń sugestii, a także  trzy propozycje koncepcyjne układów funkcjonalnych nieruchomości, w formie rzutów 2D, uwzględniające ewentualne zmiany w układzie ścian działowych, instalacjach sanitarnych i elektrycznych, niezbędne dla dostosowania nieruchomości pod Państwa upodobania. Dostarczone informacje pomogą podjąć Państwu ostateczną decyzję odnośnie zakupu nieruchomości.

 

Konsultacja jest odpłatna, a jej wysokość uzależniona od wielkości, rodzaju nieruchomości. W mieszkaniu zaczyna się od 150 zł, natomiast w domu od 250 zł.

JEŻELI PROPONOWANA OFERTA NIE SPEŁNIA PAŃSTWA OCZEKIWAŃ I PREFERUJĄ PAŃSTWO INNE FORMY WSPÓŁPRACY, PROSZĘ O KONTAKT, JESTEM OTWARTA NA WSZELKIE PROPOZYCJE.